Lampka stołowa RAY 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka MiLAGRO 170 jest idealnym dopełnieniem każdego nowoczesnego biura. Uniwersalna kolorystyka: czarno-biała w połączeniu z dużymi walorami użytkowymi, pozwala na stworzenie stylowego i wyjątkowego wnętrza.
W sprzedaży znajdują się wymienne moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.35kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| MARKA | Milagro |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 3.84kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| RODZINA LAMP | RAY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 530 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| MOC | 12W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
