Lampka stołowa CARBON 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka biurkowa CARBON 186 jest przeznaczona do pracy w pomieszczeniach biurowych, ale także w domu, gdzie można ją postawić na biurku. Ciemna obudowa z metalu i akrylu zapewni nie tylko trwałość lampy, ale także pozwoli dobrać idealne dodatki do tego samego wnętrza.
Nabywcy otrzymują 24-miesięczną gwarancję na lampę CARBON 186."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | CARBON |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| MOC | 5W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
