Lampka stołowa ALBA 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcym oraz biurze. Ze względu na uniwersalną kolorystykę, można go dopasować niemal do wszystkich pomieszczeń. Lampka może stanowić także część spójnej stylizacji, łącząc się z pozostałymi lampami znajdującymi się w kolekcji Alba.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.70 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2.00 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | ALBA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| MOC | 5W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 1 |
