Lampka nocna loftowa czarno-złota VIGO 50247
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50247
- Seria: Vigo
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampka
- Kolekcja: Vigo
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 26 cm
- Szerokość: 15 cm
- Głębokość: 15 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Led zintegrowany | Nie |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Głębokość | 15 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | id_3 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
