Lampka nocna Toscana black 2W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 93mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.7kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| MOC | 2W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | TOSCANA |
| NAPIĘCIE | 5VDC |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA BRUTTO | 0.71kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 220lm |
