Lampka nocna Torre 1W RGBW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 55lm |
| WAGA BRUTTO | 0.38kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | RGBW |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 205mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| KOLOR | TRANSPARENT |
| RODZINA LAMP | LAMPKA NOCNA |
| MOC | 1W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| NAPIĘCIE | 5VDC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
