Lampka nocna Tacoma 1,6W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| WAGA BRUTTO | 0.63kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.5kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1.6W LED |
| KOLOR | Satyna |
| RODZINA LAMP | LAMPKA NOCNA |
| NAPIĘCIE | 5VDC |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
