Lampka nocna Sam 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepla 3000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 310mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| RODZINA LAMP | LAMPKA NOCNA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 5W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| NAPIĘCIE | 5V 2A |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19kg |
