Lampka nocna SIMPLE Smoked
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 240mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPKA NOCNA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 1W LED |
| KOLOR | DYMIONY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 100lm |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.5kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 85mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 85mm |
| MATERIAŁ | ABS |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 80 |
