Lampka nocna COSTA Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.9kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 90mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPKA NOCNA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 3W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
