Lampka nocna BASE 8W+2W WHITE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji BASE to propozycja, która znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, takich jak biura, gabinety i pokoje nastolatków. Ich minimalistyczna forma i wysoka funkcjonalność sprawiają, że z powodzeniem można zamontować je również w sypialni, jako alternatywę dla tradycyjnych lampek nocnych.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.73kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - PCB78960 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 8W.2W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| RODZINA LAMP | BASE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 100-340 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 630lm |
