Lampka nocna BASE 8W+2W BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji BASE to propozycja, która znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, takich jak biura, gabinety i pokoje nastolatków. Ich minimalistyczna forma i wysoka funkcjonalność sprawiają, że z powodzeniem można zamontować je również w sypialni, jako alternatywę dla tradycyjnych lampek nocnych.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 630 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz, 5V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.11kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78961 |
| WAGA BRUTTO | 0.73kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| RODZINA LAMP | BASE |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 8W.2W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 100-340 mm |
