Lampka dziecięca projektor KOSMONAUTA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 156mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.4kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | N/D |
| MOC | 4W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| NAPIĘCIE | DC 5V/1A |
| MATERIAŁ | PC+ ABS + PVC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 96mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCA |
| WAGA BRUTTO | 0.32kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.8 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.9 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | N/D |
