Lampka dziecięca UNICORN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| MOC | 1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| NAPIĘCIE | DC 5V/1A |
| MATERIAŁ | ABS+<BR>Sylikon |
| CRI [RA] | 80 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 92mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 108mm |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCA |
| WAGA BRUTTO | 0.268kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.2 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2.46-34.19 lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.6 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21.7kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 153mm |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K + RGB |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
