Lampka dziecięca MANGO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 2.5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| NAPIĘCIE | DC 5V/0.5A |
| MATERIAŁ | ABS+<BR>Sylikon |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 123mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.143kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 122mm |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCA |
| WAGA BRUTTO | 0.21kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 20-23 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| KOLOR | Zielony |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 22) WAGA OPAKO ZBIOR |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
