Lampka dziecięca AWOKADO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.9 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4.1lm-25.5lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 135mm |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.4kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
| MOC | 1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| NAPIĘCIE | DC 5V/1A |
| MATERIAŁ | ABS+<BR>Sylikon |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCA |
| WAGA BRUTTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.7 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
