Lampka biurkowa TOP 4W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 04) MOC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-430mm4W LED |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 180Lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K-5500K |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | CZARNY + BRĄZ |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE, RODZINA LAMP |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | >80 |
