Lampka biurkowa LOGIC White 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| MOC | 1xE27 max 60W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 95mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-350mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.9kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | - |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
