Lampka biurkowa Bruno Black 5W LED RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| CRI [RA] | >80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | - |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| MOC | 5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.5kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6500K + RGB |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| Led zintegrowany | Nie |
