Lampka abażur czarno-złoty PRO 50235
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50235
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampka
- Kolekcja: Pro
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: materiał na folii PVC
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 45 cm
- Szerokość: 15 cm
- Głębokość: 23 cm
- Kraj produkcji:c Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| KOLOR | id_3 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | 45 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 15 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Szerokość | 15 |
| Głębokość | 23 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
