Lampka Wtykowa Pati 2700K + PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 48 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 15lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | ABS |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 70mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| WAGA NETTO | 0.068kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 59mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| WAGA BRUTTO | 0.11kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 92mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | WTYKOWA |
| CRI [RA] | 80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
