Lampka Solarna Cono 3000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NOWOŚCI | 21/22 |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna, Nadrzędna Grupa Główna\2. EKO-LIGHT, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE\L |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 36 |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| NAPIĘCIE | 1.2V |
| MATERIAŁ | Plastik |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| ZASILANIE | SOLAR |
| WAGA NETTO | 0.086kg |
| KOLOR | CZARNY |
| Typ stanu | Na stanie |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.91kg |
| MARKA | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 115mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 115mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 0.1W LED |
| WYMIARY OPAKOWANIA ZBIORCZEGO (cm) | 36x24.5x32cm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.5kg |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | Tektura falista |
