Lampka Podszafkowo-Schodowa Stanley Czarny 3CCT 7,5*7,5cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.045kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| WAGA BRUTTO | 0.055kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.8 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 9mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| CRI [RA] | 80 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| ZASILANIE | Polymer Li-on Battery 500mAh |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 55lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| MATERIAŁ | ABS+PMMA |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
