Lampka Podszafkowa Tony 3CCT 23cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| ZASILANIE | Polymer Li-on Battery |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 100lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| MATERIAŁ | ABS+PMMA |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 38mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 14mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| CRI [RA] | 80 |
| Led zintegrowany | Nie |
