Lampka Podszafkowa Jojo RGB + 3000/6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterowanie oświetleniem jest niezwykle proste dzięki dołączonemu pilotowi, który umożliwia zmianę barw, intensywności światła oraz trybów świecenia. Lampka JOJO to idealne rozwiązanie do kuchni, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego, gdzie zależy Ci zarówno na praktycznym oświetleniu, jak i dekoracyjnych efektach."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| ZASILANIE | 18650 Lithium battery |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| KOLOR | BIAŁY / CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50lm |
| MOC | 0.6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5kg |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| MATERIAŁ | ABS + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
