Lampka Podszafkowa Jojo RGB + 3000/6000K Trójpak
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterowanie oświetleniem jest niezwykle proste dzięki dołączonemu pilotowi, który umożliwia zmianę barw, intensywności światła oraz trybów świecenia. Lampka JOJO to idealne rozwiązanie do kuchni, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego, gdzie zależy Ci zarówno na praktycznym oświetleniu, jak i dekoracyjnych efektach."
Dane techniczne
| KĄT ŚWIECENIA | 110°-120° |
| WAGA BRUTTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.3 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.3 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PODSZAFKOWE |
| ZASILANIE | 18650 Lithium battery |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| MATERIAŁ | ABS+PC |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K + RGB |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
