Lampka Podszafkowa 0,5W 4000K 2xAAA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 15 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ZASILANIE | BATERIA 2xAAA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 52.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 0.5W |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 35 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.60 kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.60 kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 35 lm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| MOC | 0.5W |
| ZASILANIE | BATERIA 2xAAA |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 52.0000 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 15 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.10 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
