Lampka Biurkowa Virgin 3W 3CCT IP44 Bateria
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.63kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| RODZINA LAMP | LAMPKI BIURKOWE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 200lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.8kg |
| MOC | 3W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 5000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.58kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| CRI [RA] | ≥80 |
