Lampa wisząca sklejka loft brąz DAKOTA 2 31748
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/31748
- Seria: Dakota
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Dakota
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: brązowy
- Materiał klosza / abażuru: sklejka
- Materiał korpusu: sklejka, stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: maks. 80 cm
- Szerokość: 40 cm
- Głębokość: 16 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Materiał klosza | sklejka |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Wys/szer klosza | 12 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | brąz |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| KOLOR | id_6 |
| Podział świecenia | nie |
| Wysokość | max 80 cm |
| Materiał korpusu | sklejka / stal lakierowana |
