Lampa wisząca mleczne kule PIANO 5 33659
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33659
- Seria: Piano
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Piano
- Kolor: biały, czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 5
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 12 cm
- Wysokość: maks. 120 cm
- Szerokość: 20 cm
- Głębokość: 20 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Tak
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|stal mosiądzowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 12 * 12 cm |
| KOLOR | id_1|id_29 |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 20 cm |
