Lampa wisząca loftowa czarno-złota MARS 2 32258
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32258
- Seria: Mars
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Mars
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 14 cm
- Wysokość: 70 cm
- Szerokość: 38 cm
- Głębokość: 15 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 15 cm |
| Wysokość | max 70 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
