Lampa wisząca industrialna czarna MERCI 1 32388
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32388
- Seria: Merci
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Merci
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: max 90 cm
- Szerokość: 26 cm
- Głębokość: 26 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | id_1 |
| Wysokość | max 90 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
