Lampa wisząca WILL BLACK 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Firma MiLAGRO stworzyła serię WILL, której lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej z elementami drewnianymi. Doskonale sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach w stylu skandynawskim. A poza praktycznym wykorzystaniem będą stanowiły ich dekorację.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500 - 900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.90kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 900 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 3.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 94 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | WILL |
| KATALOG | 2023 |
