Lampa wisząca WILL BLACK 1XE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Firma MiLAGRO stworzyła serię WILL, której lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej z elementami drewnianymi. Doskonale sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach w stylu skandynawskim. A poza praktycznym wykorzystaniem będą stanowiły ich dekorację.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA NETTO | 0.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.30kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | WILL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500 - 900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
