Lampa wiszaca Vesta 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 3.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| RODZINA LAMP | VESTA |
| WAGA BRUTTO | 3.75kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
