Lampa wisząca VISBY MIĘTOWY 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900 mm |
| WAGA NETTO | 1.37kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 2.17kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Miętowy |
| RODZINA LAMP | VISBY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
