Lampa wisząca VINCENZO 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji VINCENZO wykonano z połączenia dwóch materiałów. Podstawy lamp, zwisy czy ramy zrobiono z czarnego metalu, a części pełniące funkcję żyrandola z jasnego drewna. Warto wspomnieć, że to one dodają niezwykłego charakteru całości. Mają bowiem formę otwartego prostokąta, przy czym dwa boki zostały ścięte, co nadaje całości asymetrycznego charakteru. Taka konstrukcja doskonale eksponuje dekoracyjną żarówkę.
Seria VINCENZO składa się łącznie z sześciu lamp. Znajdziemy w niej kinkiet, lampę stołową, lampę stojącą, a także trzy typy lamp wiszących: pojedynczą, potrójną, a także posiadającą pięć źródeł światła. Ułożono je w poziomej linii.
Kolekcja zaprojektowano przez markę MiLAGRO objęta jest 2-letnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| RODZINA LAMP | VINCENZO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E27 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 3xE27 |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
