Lampa wisząca VIMINI WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Z uwagi na fakt, jak wzrasta popularność stylu życia w duchu eko, producent MiLAGRO przy tworzeniu kolekcji lamp Vimini skupił swoją uwagę na entuzjastach tego właśnie stylu. Rodzina Vimini składa się z czterech lamp wiszących, dwóch w surowej, niebarwionej postaci oraz 2 lamp z białymi kloszami. Wszystkie klosze lamp tej rodziny wykonane są z wikliny, przez którą pięknie przepuszczają światło.
Modele Vimini nie tylko dobrze doświetlają wnętrza, lecz również podkręcają ich atrakcyjność wizualną, nadając lekkości i swobody całej aranżacji. Mocno przyciągają uwagę zwłaszcza we wnętrzach stylizowanych na boho, genialnie komponując się z feerią barw, z którą kojarzony jest właśnie ten styl. Niemniej jednak mogą też pięknie odnaleźć się w nowoczesnych mieszkaniach, przełamując często chłodny, minimalistyczny wystrój, nadając mu przytulności.
Trend na ekologiczne, naturalne lampy harmonijnie współgra z jasnymi, przestronnymi pomieszczeniami, wypełnionymi surowym drewnem i dużą ilością roślin doniczkowych. Umieszczone w jadalni przyjemnie doświetlą stół przy wspólnych posiłkach. Natomiast zawieszone po obu stronach łóżka w sypialni, stworzą harmonijny i klimatyczny nastrój, przy którym będzie można w pełni się zrelaksować.
Wiklinowe klosze lamp Vimini stworzą ciekawą kompozycję z innymi wiklinowymi dodatkami, jak np. bujanym, wiklinowym fotelem czy po prostu różnymi koszami i koszyczkami, pełniącymi funkcję przechowawczą, np. w pokoju dziecięcym. Wiklina daje tak naprawdę szerokie pole do zaprezentowania kreatywności i w naprawdę różnych sceneriach może okazać się główną ozdobą wnętrza.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa wisząca Vimini MLP7990
• Lampa wisząca Vimini MLP7991
• Lampa wisząca Vimini MLP7992
• Lampa wisząca Vimini MLP7993
• Lampa wisząca Vimini MLP7994
• Lampa wisząca Vimini MLP7995
• Lampa wisząca Vimini MLP7996
• Lampa wisząca Vimini MLP7997
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| RODZINA LAMP | VIMINI |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
