Lampa wisząca VIGA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład kolekcji VIGA wchodzi pojedynczy kinkiet oraz 3 lampy wiszące (z dwoma, trzema i pięcioma źródłami światła.
Materiały, z których powstała rodzina lamp VIGA to jedynie drewno i metal.
Lampy zaprojektowane w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, z łatwością przeniosą Państwa w loftowy klimat, który obecnie przeżywa prawdziwy rozkwit.
Polska Marka MiLAGRO zadbała o to, aby kolekcja ta świetnie odnalazła się zarówno w niższych jak i wyższych pomieszczeniach a wszystko za sprawą dowolnie regulowanej wysokości zawieszenia żarówek. Zastosowanie drewnianej belki delikatnie ociepla surowość wnętrza loftowego, tworząc jego łagodniejszą odmianę – soft loft.
Lampy VIGA idealnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu Waszego mieszkania czy domu pod warunkiem, że zestawimy je z takimi kolorami jak biel, szarość, beż. Szczególnie dobrze będą się czuły w otoczeniu cegły i betonu.
To propozycja przede wszystkim dla indywidualistów, które cenią sobie wnętrza o niekonwencjonalnej architekturze a lampy same w sobie dają ogromne możliwości aranżacyjne.
W skład kolekcji wchodzi:
• Kinkiet VIGA MLP7962
• Lampa wisząca VIGA z dwoma źródłami światła MLP7963
• Lampa wisząca VIGA z trzema źródłami światła MLP7964
• Lampa wisząca VIGA z pięcioma źródłami światła MLP7965
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 2.65kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 92 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 |
| KOLOR | Czarny / Beżowy |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | VIGA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 720mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
