Lampa wisząca VIENNA 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.67kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 550 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | VIENNA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Mosiądz |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 550 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
