Lampa wisząca VENEZIA BLACK 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny i oszczędny design doskonale wkomponuje się we wnętrza utrzymane w skandynawskim stylu, a także w te, w których króluje minimalistyczny wystrój. Lampy od marki MiLAGRO to również gwarancja jakości, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których je wykonano. W linii VENEZIA postawiono na metal i drewno.
Produkty marki MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| MOC | 3xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.64kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.32kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34.5 |
| RODZINA LAMP | VENEZIA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
