Lampa wisząca VEGAS 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Surowa, a przy tym elegancka stylistyka opraw idealnie wkomponuje się w monochromatyczne wnętrza lub utrzymane w loftowym stylu, nadając im dodatkowej harmonii oraz spójności. Dzięki prostej formie lampy te sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, jak i w kuchni. Produkty z linii VEGAS z pewnością przypadną do gustu wszystkim wielbicielom nietuzinkowych rozwiązań.
Produkty od marki MiLAGRO objęto 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po upływie tego czasu można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 3 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 2.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| RODZINA LAMP | VEGAS |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
