Lampa wisząca VARIO 3 czarny 40561
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca VARIO 3 czarny (40561) to stylowa oprawa oświetleniowa w industrialnym klimacie, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Trzy geometryczne, druciane klosze w formie rombu nadają lampie lekkości i sprawiają, że staje się ona wyrazistym elementem dekoracyjnym wnętrza.
Dzięki potrójnemu źródłu światła model zapewnia równomierne oświetlenie większej przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie czy loftowym biurze. Otwarta konstrukcja kloszy eksponuje żarówki, co pozwala podkreślić charakter aranżacji – szczególnie z dekoracyjnymi żarówkami filament LED.
-
nowoczesna lampa wisząca 3-punktowa
-
industrialny design z drucianymi kloszami (diament / romb)
-
uniwersalne wykończenie czarny mat
-
idealna do kuchni, jadalni, salonu i wnętrz loftowych
-
eksponuje dekoracyjne żarówki
-
regulowana wysokość zawieszenia
Dane techniczne
| Wysokość | max 80 cm |
| wysokość klosza | 15 cm |
| Szerokość | 87 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 28 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
