Lampa wisząca VALENTINO 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| RODZINA LAMP | VALENTINO |
| MOC | 1XE27 MAX 15W LED |
| KOLOR | BEŻOWY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 2.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 3.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
