Lampa wisząca Union Gold 40W LED 3000-4000-6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| RODZINA LAMP | UNION |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 2.45kg |
| KOLOR | ZŁOTY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WAGA BRUTTO | 2.9kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-1200mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000K:1760lm <BR>4000K:1956lm<BR>6000K:1863lm |
| MOC | 40W LED |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
