Lampa wisząca ULF BLACK/WOOD 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia ULF dopełni aranżację w stylu industrialnym. Dzięki zastosowaniu drewna ociepli surową loftową atmosferę. Tego rodzaju oświetlenie sprawdzi się także we wnętrzach stylizowanych na retro, zwłaszcza gdy jako źródła światła użyjemy żarówki LED z widocznym filamentem. Dodatkowo, jeśli zastosujemy przydymione źródło światła uzyskamy w ten sposób modny efekt vintage.
Kolekcja ULF jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.99kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 2.63kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 2xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czerń / Naturalne drewno |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ULF |
