Lampa wisząca TUBI WHITE 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 55mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| RODZINA LAMP | TUBI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 1xGU10 max 8W |
| KOLOR | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
