Lampa wisząca TORONTO 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 1.9kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 430mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| RODZINA LAMP | TORONTO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| KOLOR | CHROM + BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 1xGU10 max 8W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 570-1670mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
