Lampa wisząca TELA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja lamp TELA – umiłowanie do natury
Producent oświetlenia MiLAGRO tworząc tą kolekcję postawił na prostotę. Inspirując się naturą postawił tym samym na umiar oraz harmonię.
Rodzina lamp TELA składa się z kinkietu oraz 3 lamp wiszących z jednym i 3 źródłami światła.
Modele Tela to przede wszystkim rattan otulony szklaną kulą z dodatkiem drewna. Znajdą one szerokie grono odbiorców wśród osób, które najlepiej czują się we wnętrzach, w których czuć powiew natury. To oświetlenie w stylu eko, które jednocześnie będzie idealnie prezentować się w skandynawskich pomieszczeniach.
Lampy TELA poza tym, że są bardzo stylowe, to dodatkowo charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością. Naturalny styl eko ociepli wizualnie zarówno Twój salon jak i kuchnię czy jadalnię. Równie dobrze będzie się prezentować w sypialni, tworząc przytulną strefę relaksu.
Wprowadzając do naszych domów i mieszkań lampy TELA, wprowadzimy tym samym do nich harmonię. Jasna kolorystyka tej kolekcji będzie gustownie komponować się z kolorem białym oraz różnymi odcieniami beżu.
W skład kolekcji wchodzi:
• Kinkiet TELA MLP7954
• Lampa wisząca TELA MLP7955
• Lampa wisząca TELA MLP7956
• Lampa wisząca TELA MLP7957
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.25kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 3.75kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 73 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | TELA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
