Lampa wisząca TAYLOR BLACK 1xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie z tej linii odnajdzie się w przestrzeni, w której króluje drewno w jasnych odcieniach. Lampa może wisieć samodzielnie przy niewielkim stole. Natomiast przy większym rozmiarze blatu warto pokusić się o dwie lub nawet trzy oprawy, które lepiej doświetlą przestrzeń jadalni.
Linia TAYLOR jest objęta 24 - miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | TAYLOR |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.20kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 1.75kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
